BNF Bilişim ve Yazılım

Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

BNF , yüksek performanslı altyapı barındırma platformları oluşturmada deneyime sahip bir şirkettir. Çeşitli özel, vps, bulut, web barındırma hizmetleri sunar. Misyonumuz, müşterilere hızlı, güvenilir ve yenilikçi barındırma hizmetleri sunmak ve yeteneklerini geliştirmek için% 99 ağ çalışma süresi SLA’sını sağlamaktır. İhtiyaç duyduğunuz altyapıyı ; Dell , HP , Cisco , Fujitsu gibi üst düzey sunucu markalarıyla sağlar. Mükemmel donanım seçenekleri sunduğu gibi üstün güvenilirliği , en güncel özelleştirme ve yazılım seçenekleriyle birleştirir.

Sloganımız

Hızlı ve Güvenli Hizmetler “- müşterinin ihtiyaçlarına olan bağlılığımızı; onları rakiplerinin önüne koymak için ihtiyaç duydukları tüm kaynaklarla donatmaya olan bağlılığımızı yansıtır. Bulut Destekli, Tahsis Edilmiş ve Web Barındırma çözümlerimiz beş dakika kadar kısa bir sürede Tüm Hizmetler Alman Yüksek Sınıf Veri Merkezinde barındırılmaktadır.

BNF Bilişim ve Yazılım

En İyi Sunucu Markaları

Bir işletmeye, ağları için ihtiyaç duydukları altyapıyı sağlayabilecek birkaç üst düzey sunucu markası vardır. Dell, HP, Cisco ve Oracle’ın tümü mükemmel donanım seçenekleri sunar, üstün güvenilirliği en güncel özelleştirme ve yazılım seçenekleriyle birleştirir. Etraftaki en hızlı ve ölçeklenebilir ürünlerdir. Bu nedenle boyutu veya yapısı ne olursa olsun herhangi bir iş uygulamasına uyarlanabilirler. Bu ürünlerin belki de en etkileyici unsuru uzun ömürlü olmalarıdır. Kalitesiz donanım, üretildikten birkaç yıl sonra modası geçmiş hale gelirken, birinci sınıf bir üretici ; ekipmanını uzun süre dayanacak şekilde üretir. Bu da donanımın kullanılmış ve yenilenmiş sürümlerinin hala mükemmel performans sağlayabileceği anlamına gelir.

Bir İşletmenin Dikkate Alması Gereken En İyi Sunucu Markaları Nedir?

Yeni veya yenilenmiş donanım ararken HP, Dell, Oracle ve Cisco alışveriş listesinin başında olmalıdır. Dördü de kaliteli ekipman üretme konusunda bir üne sahiptir, ancak genellikle diğer teknolojilerle de bilinirler. Örneğin Cisco, sektördeki en iyi yönlendiriciler ve anahtarlar ile adını ağ yönetimi donanımında yapmıştır.

HP’nin Proliant donanım serisi, HP ile birleşmeden önce Compaq tarafından geliştirildi. Her yıl sürekli olarak en çok satan ekipman hattıdır ve bu da onu piyasadaki belki de en güvenilir donanım hattı haline getirir. Proliant serisindeki belki de en saygın ürünler DL360p G6, G7 veya Gen8’dir. Yenilenmiş bir seçenek arayan işletmeler için popüler seçeneklerdir ve Intel’in saygın işlemci teknolojisine sahiptirler. Gen8, 4 ila 12 işlemci çekirdeği ile herhangi bir yere takılabilen sağlam bir Xeon E5-2600 işlemci ile üretilmiştir. Bu, onu 768 GB RAM’e kadar inşa edilebilen kompakt bir 1U donanım parçası haline getirir ve böylesine küçük bir paket için çok fazla güç sağlar.

Dell’in PowerEdge’i, en iyi sunucu markaları için HP’nin Proliant serisiyle tam karşınızda. Sürekli olarak eklenmektedir, bu nedenle yenilenen PowerEdge seçenekleri performans açısından diğer üreticilerin ortaya koyduğu yeni nesillerle karşılaştırılabilir. R410, R610, R710 ve R810’da ve 2012’de piyasaya sürülen R420, R620, R720 ve R820’de mükemmel 1U ve 2U seçenekleri sunar. R820, piyasadaki en sağlam ekipman parçalarından biridir.

Cisco’nun Birleşik Bilgi İşlem Sistemleri (UCS) pazarda nispeten yenidir, ancak Cisco’nun ağ altyapısıyla çalışma konusunda pek çok deneyimi vardır. M serisi, öncelikle güç ve soğutma gibi ikincil sistemlerini ayırarak mümkün olduğunca modüler olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, eklenmesi son derece basit olduğu için büyümeyi bekleyen işletmeler için idealdir.

Oracle donanımı, güçlü, yerleşik güvenlik sistemleriyle bilinir ve Solaris olarak bilinen tescilli bir Linux sürümü kullanır, ancak bazı donanımları x86 uygulamaları için biçimlendirilmiştir. SPARC donanım serisi, şirketin birinci sınıf serisidir ve bir TB RAM’e ve piyasadaki en iyi işlemcilerden bazılarıyla ölçeklendirilebilir. Bu, Oracle’ın ekipmanını sektördeki en güçlü teknolojiler arasında yapar.

Bir şirket, ister ilk büyüme hamlesini gerçekleştiriyor olsun, isterse bir endüstri lideri olarak zirvede oturuyor olsun, bu üreticilerden hiçbiriyle hata yapamaz.